| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 4,5 ίντσας HD |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR εικονοκυττάρου της SONY 200W hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| επίδειξη | 8» χωρητική οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ LCD |
| Ύφος προσδιορισμού | Του προσώπου συνδυασμός αναγνώρισης, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ ορατού φωτός, ID/IC |
| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου σύστημα συμμετοχής ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης |
|---|---|
| επίδειξη | 5,0 ίντσα, HD 720*1280, χωρητική οθόνη αφής |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (50000 προαιρετικά) |
| Ακρίβεια αναγνώρισης προσώπου | 99.70% |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12V συνεχές ρεύμα |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR 2MP hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| RAM/ROM | 256M ΟΔΓ 4G EMMC |
| επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
| Ύφος προσδιορισμού | Δυναμικό πρόσωπο, RFID, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1.000.000 |
| Ταχύτητα FaceRecognition | ≦0.2s |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου έλεγχος προσπέλασης AI |
|---|---|
| Οθόνη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας HD |
| Κάμερα Bionular | 200W οι ζωηρόχρωμες υπέρυθρες ακτίνες WDR+200W ζουν κάμερα |
| Λειτουργικό σύστημα | Linux 3,10 |
| Επαλήθευση | Πρόσωπο, καρφίτσα, κάρτα RFID |
| Επίδειξη | 10 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης, δακτυλικό αποτύπωμα |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
|---|---|
| επίδειξη | 5 οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
| ΨΗΦΙΣΜΑ | 1280 * 720 |
| Κάμερα | κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου 200, υπέρυθρη κάμερα εικονοκυττάρου 100 |
| Επικοινωνία | Wifi, Ethernet (γραμμή εδάφους), USB |
| Στοιχείο προϊόντων | Χρονικό ρολόι δακτυλικών αποτυπωμάτων Face& |
|---|---|
| Επίδειξη | οθόνη 4,3 ίντσας TFT |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5000 |