| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 300000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,8 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 4 σε ένας: Πρόσωπο/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Οθόνη | 4,3 ίντσα, HD 272*480. Χωρητική οθόνη αφής |
|---|---|
| Σύστημα | Linux 3,10 |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,3 ίντσας LCD |
| Ύφος προσδιορισμού | Δακτυλικό αποτύπωμα, πρόσωπο, κάρτα ταυτότητας, κωδικός πρόσβασης |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 300.000 |
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, RS485, σύννεφο, WIFI (προαιρετικό) |
| Οθόνη | οθόνη χρώματος 2,8-ίντσας TFT |
| Γλώσσα | Κινέζικα/αγγλικά/Ταϊλανδός/ισπανικά/Ινδονήσιος/Αραβικά |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο, τοπικά στη μηχανή ή το PC |
|---|---|
| Σύστημα | Linux |
| Ικανότητα προσώπου | 50.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5» οθόνη αφής HD |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 200.000 |
| Μέγεθος οθόνης | Χρώμα LCD 2,8 ίντσας |
| Γλώσσες | Το ιταλικό/ισπανικό/αγγλικό /Korean/Τούρκος/ιαπωνικά/κ.λπ. |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Επίδειξη | 5 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Ψήφισμα | 854*480 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 10,0000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη χρώματος 5 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Ικανότητα καρτών | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ | 5.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
| Μέγεθος οθόνης | Χρώμα LCD 4,3 ίντσας |