| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR 2MP hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
| Γλώσσα | Φωνή αγγλικών, ισπανικών, τουρκικών και άλλη 20 εθνικών γλωσσών、 |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 300000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi (προαιρετική)/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Ικανότητα προσώπου | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 110000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,8 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα προσώπου | 10000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 10000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 5 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP, 485, WIFI |
| Ικανότητα χρηστών | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ύφος προσδιορισμού | Του προσώπου συνδυασμός αναγνώρισης, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ ορατού φωτός, ταυτότητα (ολοκλη |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, οδηγός USB |
|---|---|
| επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας TFT |
| Τάση/ρεύμα | 12V 1A |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 10,000 |
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 272*480 |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR εικονοκυττάρου της SONY 200W hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| επίδειξη | 8» χωρητική οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ LCD |
| Ύφος προσδιορισμού | Του προσώπου συνδυασμός αναγνώρισης, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ ορατού φωτός, ID/IC |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Ανίχνευση κινήσεων, οθόνη αφής HD, κάμερα χρώματος HD, νυχτερινή όραση |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |