| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Υλικό κελύφους | Περίβλημα από κράμα αλουμινίου (επιτοίχια και προαιρετικά στηρίγματα τύπου πύλης) |
|---|---|
| CPU | RK3568, τετραπύρηνος αρχιτεκτονική ARM Cortex-A55, κύρια συχνότητα 1,8 GHz |
| GPU | Μαλί-G52-2EE |
| NPU | Υπολογιστική ισχύς 0,8Τ |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2 GB DDR4 (τυπικό)/επεκτάσιμο |
| επίδειξη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Όνομα προϊόντων | Ζωντανή μηχανή συμμετοχής αναγνώρισης προσώπου ορατού φωτός |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε | Outdoor/IP65 προστασία |
| Μέθοδος αναγνώρισης | Δάχτυλο/κάρτα/κωδικός πρόσβασης |
| επίδειξη | οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5 ίντσας HD |
| Ικανότητα προσώπου | 5,000 (50.000 είναι προαιρετικά) |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 50.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5,0 ιντσών IPS |
|---|---|
| CPU, NPU | 1,2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| Κάμερα | Ζωντανή κάμερα υπερύθρων 2MP πολύχρωμη WDR+ 2MP |
| Ανακοίνωση | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 Standard |
| Επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP, 485, WIFI |
| Ικανότητα χρηστών | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| FRR | <0> |
| ΜΑΚΡΙΑ | <0> |
| Μοντέλο | HF2 |
|---|---|
| OS | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6GHz 12nm |
| ΕΜΒΟΛΟ | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Ικανότητα ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 100.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Χρώμα LCD 2,8 ίντσας |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |