| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Ταχύτητα επαλήθευσης | ≤ 1 δεύτερος |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου συσκευές συμμετοχής |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, καρφίτσα, rfid, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Κάμερα | Διπλή υπέρυθρη κάμερα, διπλή κάμερα HD |
| Ικανότητα προσώπου | 1500 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 5000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Ύφος προσδιορισμού | Κωδικός πρόσβασης, πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα RFID |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών/καρφιτσών δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 300.000 |
| Επικοινωνία | tcp/ip δίκτυο, USB, RS485, WIFI (προαιρετικό) |
| Ικανότητα προσώπου | 1K |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5k |
| Ικανότητα αρχείων | 300K |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα ταυτότητας, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
| Γλώσσα | Κινέζικα/αγγλικά/ισπανικά/Ινδονήσιος/Ταϊλανδός/Αραβικά |
| Ικανότητα ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 100.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Χρώμα LCD 2,8 ίντσας |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Γλώσσα | Κινέζικα και Αγγλικά (τυπική έκδοση, προσαρμόσιμη σε πολλές γλώσσες) |
| Δυνατότητα χρήσης | 5000 τεμάχια |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 τεμάχια |
| Χωρητικότητα κάρτας | 5000 τεμάχια |