| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου μηχανή ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Επίδειξη | 2,8-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| Επίδειξη | 4,3-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| CPU | MT6765 (G36), 8 πυρήνων, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (Προαιρετικό 6 + 128) |
| Μέγεθος οθόνης | Σκληρή οθόνη υψηλής ευκρίνειας 5,0 ιντσών, ανάλυση (720*1280) HD |
| οθόνη αφής | Χωρητική οθόνη, γυαλί Corning τέταρτης γενιάς, έλεγχος αφής 5 σημείων |
| Εικονοστοιχείο | Εμπρός 500WFF, Πίσω 1300WAF |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 300000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,8 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.8m3m |
| Συναλλαγές | 300.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Όνομα προϊόντων | Ελεγκτής πορτών προσώπου |
|---|---|
| Οθόνη | οθόνη αφής 8 ίντσας HD |
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα RFID |
| Λειτουργία | Έλεγχος προσπέλασης, χρονική συμμετοχή, δοκιμή θερμοκρασίας |
| Γλώσσα | Αγγλικά/ισπανικά/ταϊλανδικά/ισπανικά/ιταλικά/τουρκικά/αραβικά και ούτω καθεξής |