| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα δακτυλικών αποτυπωμάτων, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5000 τυποποιημένη ικανότητα, 50000 προαιρετικά |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 10,0000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη χρώματος 5 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πορτών |
|---|---|
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Οθόνη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα RFID |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Συναλλαγές | 500.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Κάμερα | Διπλές κάμερες 2M χρώμα εικονοκυττάρου HD υπέρυθρη κάμερα 2M |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Συναλλαγές | 300.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 272*480 |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή ελέγχου προσπέλασης πλαισίων των του προσώπου οδηγήσεων |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Κάμερα | Δύο υψηλής ευκρίνειας κάμερες |
|---|---|
| Γλώσσα | Τα απλουστευμένα κινέζικα, παραδοσιακό κινέζικο, αγγλικά, Τούρκος, κ.λπ. |
| Συλλέκτης δακτυλικών αποτυπωμάτων | Οπτικός αισθητήρας |
| Ικανότητα αρχείων | 30.000 |
| λειτουργικό σύστημα | Linux Ver 3,65 |