| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Επίδειξη | 4.3 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 4 σε ένας: Πρόσωπο/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Κάμερα | Διπλή υπέρυθρη κάμερα, διπλή κάμερα HD |
| Ικανότητα προσώπου | 1500 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 5000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Στοιχείο προϊόντων | Χρονικό ρολόι δακτυλικών αποτυπωμάτων Face& |
|---|---|
| Επίδειξη | οθόνη 4,3 ίντσας TFT |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5000 |
| Οθόνη | 4,3 ίντσα, HD 272*480. Χωρητική οθόνη αφής |
|---|---|
| Σύστημα | Linux 3,10 |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,3 ίντσας LCD |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
|---|---|
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
|---|---|
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά | Ανίχνευση κινήσεων, οθόνη αφής HD, κάμερα χρώματος HD, νυχτερινή όραση |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1,0000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000,000 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12V |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών |
| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Επίδειξη | 5 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Ψήφισμα | 854*480 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |