| Τύπος | Σύστημα ελέγχου προσπέλασης πορτών αναγνώρισης EFace με το API |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Αναγνώριση προσώπου/ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5 ιντσών |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Εξουσιοδότηση | Εξουσιοδότηση ενός ετών |
| Υλικό κελύφους | Περίβλημα από κράμα αλουμινίου (επιτοίχια και προαιρετικά στηρίγματα τύπου πύλης) |
|---|---|
| CPU | RK3568, τετραπύρηνος αρχιτεκτονική ARM Cortex-A55, κύρια συχνότητα 1,8 GHz |
| GPU | Μαλί-G52-2EE |
| NPU | Υπολογιστική ισχύς 0,8Τ |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2 GB DDR4 (τυπικό)/επεκτάσιμο |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 |
|---|---|
| Αλγόριθμος | Διόφθαλμος αλγόριθμος ανίχνευσης ζωντάνιας & αλγόριθμος αναγνώρισης προσώπου & αλγόριθμος κώ |
| γλώσσα/φωνή | Κινέζικα, Αγγλικά (στάνταρ), υποστήριξη προσαρμογής διαφορετικών γλωσσών και φωνών |
| Χωρητικότητα χρήστη (άτομο) | 10.000 χρήστες (10.000 εγγεγραμμένοι χρήστες με αναγνώριση προσώπου/κωδικός πρόσβασης/κάρτα, 20.000 |
| Αρχεία χρήστη (καταχώριση) | 1000.000 εγγραφές (Υποστηρίζει αναγνώριση φλέβας προσώπου/παλάμης για εγγραφή και λήψη φωτογραφιών ε |
| Ικανότητα προσώπου | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 110000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,8 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 300000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi (προαιρετική)/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 |
|---|---|
| Αλγόριθμος | Διόφθαλμος αλγόριθμος ανίχνευσης ζωντάνιας & αλγόριθμος αναγνώρισης προσώπου & αλγόριθμος κώ |
| γλώσσα/φωνή | Κινέζικα, Αγγλικά (στάνταρ), υποστήριξη προσαρμογής διαφορετικών γλωσσών και φωνών |
| Χωρητικότητα χρήστη (άτομο) | 10.000 χρήστες (10.000 εγγεγραμμένοι χρήστες με αναγνώριση προσώπου/κωδικός πρόσβασης/κάρτα, 20.000 |
| Αρχεία χρήστη (καταχώριση) | 1000.000 εγγραφές (Υποστηρίζει αναγνώριση φλέβας προσώπου/παλάμης για εγγραφή και λήψη φωτογραφιών ε |
| Ικανότητα προσώπου | 10000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 10000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 5 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 50.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR εικονοκυττάρου της SONY 200W hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| επίδειξη | 8» χωρητική οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ LCD |
| Ύφος προσδιορισμού | Του προσώπου συνδυασμός αναγνώρισης, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ ορατού φωτός, ID/IC |