| Μοντέλο | HF2 |
|---|---|
| OS | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6GHz 12nm |
| ΕΜΒΟΛΟ | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Επίδειξη | 4,3-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 300.000 |
| Επίδειξη | 2.8inch TFT |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 |
|---|---|
| Αλγόριθμος | Διόφθαλμος αλγόριθμος ανίχνευσης ζωντάνιας & αλγόριθμος αναγνώρισης προσώπου & αλγόριθμος κώ |
| γλώσσα/φωνή | Κινέζικα, Αγγλικά (στάνταρ), υποστήριξη προσαρμογής διαφορετικών γλωσσών και φωνών |
| Χωρητικότητα χρήστη (άτομο) | 10.000 χρήστες (10.000 εγγεγραμμένοι χρήστες με αναγνώριση προσώπου/κωδικός πρόσβασης/κάρτα, 20.000 |
| Αρχεία χρήστη (καταχώριση) | 1000.000 εγγραφές (Υποστηρίζει αναγνώριση φλέβας προσώπου/παλάμης για εγγραφή και λήψη φωτογραφιών ε |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 |
|---|---|
| Αλγόριθμος | Διόφθαλμος αλγόριθμος ανίχνευσης ζωντάνιας & αλγόριθμος αναγνώρισης προσώπου & αλγόριθμος κώ |
| γλώσσα/φωνή | Κινέζικα, Αγγλικά (στάνταρ), υποστήριξη προσαρμογής διαφορετικών γλωσσών και φωνών |
| Χωρητικότητα χρήστη (άτομο) | 10.000 χρήστες (10.000 εγγεγραμμένοι χρήστες με αναγνώριση προσώπου/κωδικός πρόσβασης/κάρτα, 20.000 |
| Αρχεία χρήστη (καταχώριση) | 1000.000 εγγραφές (Υποστηρίζει αναγνώριση φλέβας προσώπου/παλάμης για εγγραφή και λήψη φωτογραφιών ε |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 300.000 |
| Επίδειξη | 2.8inch TFT |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 50000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου έλεγχος προσπέλασης AI |
|---|---|
| Οθόνη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας HD |
| Κάμερα Bionular | 200W οι ζωηρόχρωμες υπέρυθρες ακτίνες WDR+200W ζουν κάμερα |
| Λειτουργικό σύστημα | Linux 3,10 |
| Επαλήθευση | Πρόσωπο, καρφίτσα, κάρτα RFID |