| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5,000 (20,000/50,000 προαιρετικό) |
| ΨΗΦΙΣΜΑ | HD 720P |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου μηχανή ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, qr κώδικας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (20000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5,000 (προαιρετικά 50.000) |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 4 σε ένας: Πρόσωπο/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Οθόνη | 4.3» οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 272*480 |
|---|---|
| Τύπος επαλήθευσης | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 50.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 0.6t |
| RAM | 256M ΟΔΓ |
| ROM | 4G EMMC |
| Ικανότητα χρηστών | 15000 (50000 προαιρετικά) |
| Ύφος προσδιορισμού | Συνδυασμός προσώπου, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, RFID |
|---|---|
| Οθόνη | 4,3-ίντσα ηλεκτρονική χωρητική οθόνη αφής |
| Ψήφισμα | 800*480P |
| Αναγνώριση | Αναγνωρίσεις ονόματος και αριθμού υπαλλήλων |
| Κάμερα | 100W υπέρυθρη κάμερα 200W ζωηρόχρωμη κάμερα εικονοκυττάρου HD |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου σύστημα συμμετοχής ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης |
|---|---|
| επίδειξη | 5,0 ίντσα, HD 720*1280, χωρητική οθόνη αφής |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (50000 προαιρετικά) |
| Ακρίβεια αναγνώρισης προσώπου | 99.70% |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12V συνεχές ρεύμα |