| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Συναλλαγές | 300.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
|---|---|
| Λογισμικό | Επιτραπέζιο λογισμικό και λογισμικό Webserver |
| Ικανότητα κούτσουρων | 1.000.000 |
| Κάρτα | Πρότυπα με την κάρτα ταυτότητας (η κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος είναι προαιρετική) |
| Επικοινωνία | Wifi/Drive μανδρών TCP/IP/USB |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, ταυτότητα, κωδικός πρόσβασης, φοίνικας |
|---|---|
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, RS485, WIFI (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ) |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 100.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 10000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 10000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 5 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Όνομα προϊόντων | Έξυπνη μηχανή ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | Κάρτα RFID, πρόσωπο, καρφίτσα |
| Ταχύτητα αναγνώρισης | μέσα σε 0.2s |
| Ποσότητα προσδιορισμού | χρήστης 5 users/1 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα Specical | IP65/67 αδιάβροχος |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, οδηγός USB |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Τάση/ρεύμα | 12V 1A-5A |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, οδηγός USB |
|---|---|
| επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας TFT |
| Τάση/ρεύμα | 12V 1A |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 10,000 |
| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 4,5 ίντσας HD |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5,000 (προαιρετικά 50.000) |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |