| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Ικανότητα προσώπου | 10000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 10000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 4,3 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα Specical | IP65/67 αδιάβροχος |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, οδηγός USB |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Τάση/ρεύμα | 12V 1A-5A |
| Τύπος | Χρονική συμμετοχή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Χωρητικότητα εγγραφής | 500.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (50000 προαιρετικά) |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10000 (50000 προαιρετικά) |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Γλώσσα | Κινέζικα και Αγγλικά (τυπική έκδοση, προσαρμόσιμη σε πολλές γλώσσες) |
| Δυνατότητα χρήσης | 5000 τεμάχια |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 τεμάχια |
| Χωρητικότητα κάρτας | 5000 τεμάχια |
| Επίδειξη | 2,8 ίντσα χωρητικό LCD |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρικό Battery/IC |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | Λιγότερο από 0.2s |
| Μέγεθος | 187*131*42mm |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Επιτραπέζιο λογισμικό και βασισμένο στον Ιστό λογισμικό |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 (5000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα καρτών RFID | 3000 (5000 προαιρετικά) |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | TIMMY |
| Ύφος εργασίας | off-$l*line ή on-line |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρική μπαταρία |
| Πρότυπο Numer | TM70 |
| Ικανότητα χρηστών | 3,000/5,000 |
|---|---|
| Επίδειξη | επίδειξη 2,8 ίντσας TFT |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Τάση/ρεύμα | 9V 1A |
| Τυποποιημένη επικοινωνία | TCP/IP, οδηγός USB |