| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Ικανότητα συναλλαγής | 1.000.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,5 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | WiFi/Drive μανδρών TCP/IP/USB/Wiegand In/Out |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα δακτυλικών αποτυπωμάτων, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5000 τυποποιημένη ικανότητα, 50000 προαιρετικά |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP/οδηγός USB |
| Τάση/ρεύμα | 9V/12V 1A |
| Επίδειξη | οθόνη 2.8inch TFT |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Λιμένας του /Battery παραγωγής ηλεκτρονόμων κλειδαριών |
| Ύφος προσδιορισμού | Κωδικός πρόσβασης, πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα RFID |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών/καρφιτσών δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 300.000 |
| Επικοινωνία | tcp/ip δίκτυο, USB, RS485, WIFI (προαιρετικό) |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή συμμετοχής προσώπου AI |
|---|---|
| Επαλήθευση | Δυναμική αναγνώριση προσώπου, rfid κάρτα, καρφίτσα |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | αριθμητικό πληκτρολόγιο αφής |
| επίδειξη | η οθόνη αφής 5 ίντσας hd, υπέρυθρες ακτίνες 200W ζει κάμερες |
| Πρόσωπο Resiter | πρότυπα 5000, (10000/50000 προαιρετικό) |
| Ικανότητα προσώπου | 1K |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5k |
| Ικανότητα αρχείων | 300K |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα ταυτότητας, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
| Γλώσσα | Κινέζικα/αγγλικά/ισπανικά/Ινδονήσιος/Ταϊλανδός/Αραβικά |
| Υποστηριγμένα πρωτόκολλα | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPC GEN2) |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902~928MHz και ΙΣΜΌΣ 865~868MHz, άλλα πρότυπα συχνότητας (που προσαρμόζονται) |
| Λιμένες επικοινωνίας | Wiegand 26/34/98, RS485/RS232, USB |
| Τρόπος λειτουργίας | Σταθερή συχνότητα ή λογισμικό προγραμματίσημη |
| Δύναμη RF | 0~30dBm, λογισμικό προγραμματίσημο |
| Ικανότητα ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3.000 |
| Μέγεθος οθόνης | Χρώμα LCD 2,8 ίντσας |
| Γλώσσες | Το ιταλικό/ισπανικό/αγγλικό /Korean/Τούρκος/ιαπωνικά/κ.λπ. |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |