| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 272*480 |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Ομιλητής | Υπαγόρευση φωνής (η γλώσσα μπορεί να επιλεχτεί) |
| Ικανότητα | 1000 πρόσωπα, 5000 δακτυλοσκοπούν, 5000 κάρτες |
| Ικανότητα κούτσουρων | 300.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB, Wifi (προαιρετικό) |
| Χρήση | Να περιοδεύσει περιπόλου ασφάλειας |
|---|---|
| Τύπος καρτών | RFID 125KHz |
| Απόσταση ανάγνωσης | 35cm |
| Επικοινωνία | 2G, 4G, WIFI, GPRS |
| Χρόνος χρέωσης | 4 ώρες |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
|---|---|
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επίδειξη | επίδειξη 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Τάση/ρεύμα | 9V 1A |
| Ικανότητα χρηστών | 3,000/5,000 |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετική λειτουργία | GPRS/Wifi (προαιρετικά) |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Cameera | 200W διπλή υπέρυθρη, διπλή HD κάμερα εικονοκυττάρου |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |