| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | Τοπική εφαρμογή υπολογιστών γραφείου και εφαρμογή σύννεφων |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Ικανότητα καρτών RFID | 3000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 200.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Χρώμα LCD 2,8 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand / USB |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000/5000 (προαιρετικός) |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5000 (προαιρετικός) |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Όνομα προϊόντος | HF6 φορητή συσκευή Android Facial Time Attendance Device |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (Προαιρετικό 6 + 128) |
| Μέγεθος οθόνης | Σκληρή οθόνη υψηλής ευκρίνειας 5,0 ιντσών, ανάλυση (720*1280) HD |
| Τύπος κάρτας SIM | Διπλές κάρτες Nano SIM (συμβατές με όλα τα δίκτυα 4G) |
| Λειτουργία δικτύου | GSM, CDMA, WCDMA, EVDO, TD-SCDMA, TDD/FDD-LTE |
| Τύπος χρονικών καρτών | Εβδομαδιαίος |
|---|---|
| Εφεδρική μπαταρία | Προαιρετικός |
| Χρονική ακρίβεια | ±3s την εβδομάδα |
| Γλώσσες | Το ιταλικό/ισπανικό/αγγλικό /Korean/Τούρκος/ιαπωνικά/κ.λπ. |
| Επίδειξη LCD | ΝΑΙ |
| Τύπος χρονικών καρτών | Εβδομαδιαίος |
|---|---|
| Εφεδρική μπαταρία | Προαιρετικός |
| Χρονική ακρίβεια | ±3s την εβδομάδα |
| Γλώσσες | Το ιταλικό/ισπανικό/αγγλικό /Korean/Τούρκος/ιαπωνικά/κ.λπ. |
| Επίδειξη LCD | ΝΑΙ |
| Στοιχείο προϊόντων | Χρονικό ρολόι δακτυλικών αποτυπωμάτων Face& |
|---|---|
| Επίδειξη | οθόνη 4,3 ίντσας TFT |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5000 |
| Επίδειξη | 2.4 χρώμα LCD TFT |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρικό Battery/IC/GPRS/3G/4G |
| Βιομετρική μέτρηση | δακτυλικό αποτύπωμα |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Επίδειξη | 2.4 χρώμα LCD TFT |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρικό Battery/IC/GPRS/3G/4G |
| Βιομετρική μέτρηση | δακτυλικό αποτύπωμα |
| Επικοινωνία | TCP/IP, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Όνομα προϊόντων | TIMMY σε απευθείας σύνδεση ΠΣΤ περιπόλου έλεγχος περιπόλου φρουράς φρουράς 125KHZ αδιάβροχος |
|---|---|
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, να εξαγάγει Industy |
| Τύπος μπαταριών | 3.7V επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Ικανότητα μπαταριών | mah 1.800 |