| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Cameera | 200W διπλή υπέρυθρη, διπλή HD κάμερα εικονοκυττάρου |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Όνομα προϊόντων | Έλεγχος προσπέλασης ανίχνευσης προσώπου |
|---|---|
| Επίδειξη | Οθόνη 10,1 ίντσας |
| Τρόπος επικοινωνίας | TCP/IP, WIFI, USB |
| Λειτουργικό σύστημα | Linux 3,1 |
| Τρόπος επαλήθευσης | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, rfid κάρτα, καρφίτσα. |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 50.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| WDR | Ευρεία δυναμική εμβέλεια, υποστήριξη ακριβούς αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| δικτυακή επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Απόσταση αναγνώρισης | 00,5-2,5 μέτρα |
| Υλικό κελύφους | Περίβλημα από κράμα αλουμινίου (επιτοίχια και προαιρετικά στηρίγματα τύπου πύλης) |
|---|---|
| CPU | RK3568, τετραπύρηνος αρχιτεκτονική ARM Cortex-A55, κύρια συχνότητα 1,8 GHz |
| GPU | Μαλί-G52-2EE |
| NPU | Υπολογιστική ισχύς 0,8Τ |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2 GB DDR4 (τυπικό)/επεκτάσιμο |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| τύπος | Βιομετρική καταγραφή χρόνου, ρολόι καρτών διάτρησης, μηχανή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο, κωδικός QR, κάρτα RFID, PIN, φλέβα παλάμης είναι προαιρετικά |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας |
| Ανακοίνωση | TCP/IP,RS232/485,USB,RS485,WIFI |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Λειτουργία αναγνώρισης | AI Dynamic Face + Fingerprint + Password + Card |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 5000 Χρήστες |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10000 χρήστες |
| Ταχύτητα αναγνώρισης | ≤0,2 δευτερόλεπτα |
| Ακρίβεια αναγνώρισης | 99.70% |
| Σύστημα λειτουργίας | Linux |
|---|---|
| Επίδειξη | 4,3-ίντσα οθόνη υψηλός-Defination ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ψήφισμα | 800X480 |
| Ταχύτητα αναγνώρισης προσώπου | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα χρηστών | 10.000 |
| Στοιχείο προϊόντων | Χρονικό ρολόι δακτυλικών αποτυπωμάτων Face& |
|---|---|
| Επίδειξη | οθόνη 4,3 ίντσας TFT |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5000 |