| Οθόνη | 4,3 ίντσα, HD 272*480. Χωρητική οθόνη αφής |
|---|---|
| Σύστημα | Linux 3,10 |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,3 ίντσας LCD |
| Επίδειξη | 2,8-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Cameera | 200W διπλή υπέρυθρη, διπλή HD κάμερα εικονοκυττάρου |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Επίδειξη | 4,3-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR 2MP hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
| Γλώσσα | Φωνή αγγλικών, ισπανικών, τουρκικών και άλλη 20 εθνικών γλωσσών、 |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο, τοπικά στη μηχανή ή το PC |
|---|---|
| Σύστημα | Linux |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 5.000.000 |
| Οθόνη | 5» οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ικανότητα προσώπου | 1,500 (μπορεί να επεκτείνει 3.000) |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Card/PIN ικανότητα | 3000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας TFT |
| Κάμερα | Διπλή υπέρυθρη κάμερα HD |
| Έκδοση αλγορίθμου προσώπου | Πρόσωπο V2.2 |
|---|---|
| Έκδοση αλγορίθμου δακτυλικών αποτυπωμάτων | Δάχτυλο V3.0 |
| Ικανότητα εγγραφής χρηστών | 5000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Όνομα προϊόντων | Έξυπνη μηχανή ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | Κάρτα RFID, πρόσωπο, καρφίτσα |
| Ταχύτητα αναγνώρισης | μέσα σε 0.2s |
| Ποσότητα προσδιορισμού | χρήστης 5 users/1 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Όνομα προϊόντων | Του προσώπου σύστημα συμμετοχής ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης |
|---|---|
| επίδειξη | 5,0 ίντσα, HD 720*1280, χωρητική οθόνη αφής |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (50000 προαιρετικά) |
| Ακρίβεια αναγνώρισης προσώπου | 99.70% |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12V συνεχές ρεύμα |