| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος έλεγχος προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων Rfid αριθμητικών πληκτρολογίων μετάλλων με Tu |
|---|---|
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 300 |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Communicat | Wiegand ΜΕΣΑ |
| Τρόπος εργασίας | αυτόνομος |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | Wiegand σε &out το /USB/RS232/RS485 |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID, κωδικός QR |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR, μονοδιάστατος κώδικας |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Ικανότητα καρτών | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 1000 |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Communicat | TCP/IP/WI-Fi (προαιρετική)/RS485 |
| Γλώσσες | Αγγλικά/ιταλικά/ισπανικά/τουρκικά/κορεατικά/ιαπωνικά/κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | TIMMY σε απευθείας σύνδεση ΠΣΤ περιπόλου έλεγχος περιπόλου φρουράς φρουράς 125KHZ αδιάβροχος |
|---|---|
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, να εξαγάγει Industy |
| Βάρος | 120g |
| Διαβάστε το χρόνο | 1 δεύτερος |
| Όνομα προϊόντων | TIMMY σε απευθείας σύνδεση ΠΣΤ περιπόλου έλεγχος περιπόλου φρουράς φρουράς 125KHZ αδιάβροχος |
|---|---|
| Διαβάστε την απόσταση | 35cm |
| Εφαρμογή | Πετρελαιαγωγός, χημική ουσία, να εξαγάγει Industy |
| Τύπος μπαταριών | 3.7V επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Ικανότητα μπαταριών | mah 1.800 |