| Δωρεάν λογισμικό παρακολούθησης | Λογισμικό επιφάνειας εργασίας και Λογισμικό σύννεφου που βασίζεται στο διαδίκτυο |
|---|---|
| Επαλήθευση | Αναγνώριση προσώπου, κωδικό πρόσβασης, κάρτα |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| Εθνική ΕΤΑ | 800G Hashrate |
| Λειτουργία αναγνώρισης | Πρόσωπο/κωδικός πρόσβασης και συνδυασμός |
|---|---|
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής |
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Χωρητικότητα εγγραφής | 500.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3- 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/ΗΜΕΡΑ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| WDR | Ευρεία δυναμική εμβέλεια, υποστήριξη ακριβούς αναγνώρισης προσώπου |
| Εθνική ΕΤΑ | 800G Hashrate |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12V 1A |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| Επαλήθευση | Αναγνώριση προσώπου, κωδικό πρόσβασης, κάρτα |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4v,2000 MA |
| NPU | 800G Hashrate |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
|---|---|
| τροφοδοσία | DC12V 1A |
| WDR | Ευρεία δυναμική εμβέλεια, υποστήριξη ακριβούς αναγνώρισης προσώπου |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| Ικανότητα καρτών | 5.000 |
| WDR | Ευρεία δυναμική εμβέλεια, υποστήριξη ακριβούς αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12V 1A |
| Έκδοση αλγορίθμου προσώπου | Πρόσωπο V2.2 |
|---|---|
| Έκδοση αλγορίθμου δακτυλικών αποτυπωμάτων | Δάχτυλο V3.0 |
| Ικανότητα εγγραφής χρηστών | 5000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Ικανότητα προσώπου | 3.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |