| επίδειξη | οθόνη αφής 5,0 ίντσας |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (10000/50000 προαιρετικό) |
| Ικανότητα καρτών | 5000 (10000/50000 προαιρετικό) πρότυπα ταυτότητας, ολοκληρωμένο κύκλωμα προαιρετικό |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Διοφθαλμική κάμερα | 2MP οι ζωηρόχρωμες υπέρυθρες ακτίνες WDR+200W ζουν κάμερα |
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP/οδηγός USB |
| Τάση/ρεύμα | 9V/12V 1A |
| Επίδειξη | οθόνη 2.8inch TFT |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Λιμένας του /Battery παραγωγής ηλεκτρονόμων κλειδαριών |
| Συναλλαγές | 300.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος |
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα δακτυλικών αποτυπωμάτων, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 5000 τυποποιημένη ικανότητα, 50000 προαιρετικά |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII |
| Κάμερα | Δύο υψηλής ευκρίνειας κάμερες |
|---|---|
| Γλώσσα | Τα απλουστευμένα κινέζικα, παραδοσιακό κινέζικο, αγγλικά, Τούρκος, κ.λπ. |
| Συλλέκτης δακτυλικών αποτυπωμάτων | Οπτικός αισθητήρας |
| Ικανότητα αρχείων | 30.000 |
| λειτουργικό σύστημα | Linux Ver 3,65 |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 10,0000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη χρώματος 5 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Επίδειξη | 2.8 " επίδειξη οθόνης |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 1000 πρόσωπο, 3.000 δακτυλικό αποτύπωμα/κωδικός πρόσβασης καρτών |
| Επικοινωνία | Ethernet/σύνδεση USB, WIFI &3G, 4G (προαιρετικό) |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Λιμένας του /Battery παραγωγής ηλεκτρονόμων κλειδαριών |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 2,8 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |