| Ικανότητα προσώπου | 1,0000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000,000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,3 ίντσας HD |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000/5000 (προαιρετικός) |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5000 (προαιρετικός) |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Ικανότητα συναλλαγής | 1.000.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,5 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | WiFi/Drive μανδρών TCP/IP/USB/Wiegand In/Out |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Αρχείο | 1.000.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Επικοινωνία | WiFi/Drive μανδρών TCP/IP/USB/Wiegand In/Out |
| Επίδειξη | 2.4 χρώμα LCD TFT |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Προαιρετικές λειτουργίες | Εφεδρικό Battery/IC/GPRS/3G/4G |
| Βιομετρική μέτρηση | δακτυλικό αποτύπωμα |
| Επικοινωνία | TCP/IP, RS485, γραμμή USB, οδηγός μανδρών USB |
| Κάμερα | 200W κάμερα χρώματος εικονοκυττάρου hd, υπέρυθρη κάμερα 100W |
|---|---|
| Επίδειξη | 4.3 " οθόνη αφής ίντσας χωρητική LCD |
| Επικοινωνία | TCP/IP, WIFI, USB |
| Οδηγήσεις | Διπλό υπέρυθρο φως υψηλής δύναμης οδηγήσεων |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Στοιχείο προϊόντων | Χρονικό ρολόι δακτυλικών αποτυπωμάτων Face& |
|---|---|
| Επίδειξη | οθόνη 2.8inch TFT |
| Ικανότητα χρηστών | 3.000 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| επίδειξη | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| τροφοδοσία | DC12V 1A |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
| Κάμερα | 2MP Coclor κάμερα + 2MP υπέρυθρη κάμερα |
| Επίδειξη | 10 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης, δακτυλικό αποτύπωμα |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |