| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Ικανότητα προσώπου | 10000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 10000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 5 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Όνομα προϊόντων | Έλεγχος προσπέλασης ανίχνευσης προσώπου |
|---|---|
| Επίδειξη | Οθόνη 10,1 ίντσας |
| Τρόπος επικοινωνίας | TCP/IP, WIFI, USB |
| Λειτουργικό σύστημα | Linux 3,1 |
| Τρόπος επαλήθευσης | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, rfid κάρτα, καρφίτσα. |
| Όνομα προϊόντων | Έξυπνη μηχανή ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | Κάρτα RFID, πρόσωπο, καρφίτσα |
| Ταχύτητα αναγνώρισης | μέσα σε 0.2s |
| Ποσότητα προσδιορισμού | χρήστης 5 users/1 |
| Κάμερα | 200W ζωηρόχρωμη ευρεία δυναμική περιοχή |
| Ικανότητα προσώπου | 1K |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5k |
| Ικανότητα αρχείων | 300K |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα ταυτότητας, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
| Γλώσσα | Κινέζικα/αγγλικά/ισπανικά/Ινδονήσιος/Ταϊλανδός/Αραβικά |
| Οθόνη | 4,3 ίντσα, HD 272*480. Χωρητική οθόνη αφής |
|---|---|
| Σύστημα | Linux 3,10 |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,3 ίντσας LCD |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Συναλλαγές | 300.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5,000 (προαιρετικά 50.000) |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1500 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| συναλλαγές | 1.000.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,8 ίντσας |