| Τύπος πηγής ενέργειας | Τροφοδοτείται με μπαταρία |
|---|---|
| Λογισμικό | Ανοίξτε το SDK |
| Ανακοίνωση | USB, 4G, WiFi, Δίκτυο |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 |
| Αναγνώριση | Πρόσωπο, κάρτα Mifare, PIN, |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τσάντα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/ΗΜΕΡΑ |
| Τόπος καταγωγής | ΣΕΝΤΖΕΝ |
| Τύπος | Βιομετρική καταγραφή χρόνου, ρολόι καρτών διάτρησης, μηχανή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Πρόσωπο |
| Επίδειξη | Χωρητική οθόνη αφής 5,0 ιντσών HD Corning Gorilla Glass 4 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | Wiegand σε &out το /USB/RS232/RS485 |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Κάρτα RFID, κωδικός QR |
| Τύπος γραμμωτών κωδίκων | QR, μονοδιάστατος κώδικας |
| Απόσταση ανάγνωσης (κάρτα) | 3~6cm |
| Μοντέλο | HF2 |
|---|---|
| OS | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6GHz 12nm |
| ΕΜΒΟΛΟ | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000/5000 (προαιρετικός) |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 200000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 3000/5000 (προαιρετικός) |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,4 ίντσας TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |