| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12V |
|---|---|
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Απόσταση ανάγνωσης | 08m |
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Προαιρετικός | TCP/IP, WIFI, GPRS |
| Όνομα προϊόντων | UHF RFID αναγνώστης μακροχρόνιας σειράς |
|---|---|
| Κεραία | 9dBi γραμμικά πολωμένη κεραία |
| συχνότητα εργασίας | 860~960MHz |
| Απόσταση ανάγνωσης | 1~8 μέτρα |
| Η ομάδα διάβασε την απόδοση | 50 ετικέττες |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Επικοινωνία | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| λειτουργία επαλήθευσης | Κάρτα RFID |
| Κεραία | 8dbi κυκλική κεραία |
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902 928MHz και ΙΣΜΌΣ 865-868MHz |
| Όνομα προϊόντων | UHF αναγνώστης καρτών |
|---|---|
| Protocals | ISO18000-68, ISO18000-6C (EPC GEN2) |
| Τρόπος λειτουργίας | Σταθερή συχνότητα ή λογισμικό Progamable |
| Λιμένες επικοινωνίας | WG 26/34/98, RS485, RS232, USB |
| Σειρά ανάγνωσης | 0~5m (υψηλή δύναμη 0~8m) |
| Sipport Portocols | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPC GEN2) |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902~928MHz και ΙΣΜΌΣ 865~868MHz, άλλα πρότυπα συχνότητας (που προσαρμόζονται) |
| Τρόπος λειτουργίας | Σταθερή συχνότητα ή λογισμικό προγραμματίσημη |
| Δύναμη RF | 0~30dBm, λογισμικό προγραμματίσημο |
| Σειρά ανάγνωσης | 0-5 μ (υψηλή δύναμη 0~8m) |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Συχνότητα | 860-960Mhz |
|---|---|
| Πρωτόκολλο | ISO 18000-6C |
| Όνομα προϊόντων | Παθητικός ανάγνωσης αναγνώστης Rfid κεραιών Uhf |
| Κεραία | 7dbi κυκλική κεραία |
| Απόσταση ανάγνωσης | 08m |
| Sipport Portocols | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPC GEN2) |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | ΙΣΜΌΣ 902~928MHz και ΙΣΜΌΣ 865~868MHz, άλλα πρότυπα συχνότητας (που προσαρμόζονται) |
| Τρόπος λειτουργίας | Σταθερή συχνότητα ή λογισμικό προγραμματίσημη |
| Δύναμη RF | 0~30dBm, λογισμικό προγραμματίσημο |
| Σειρά ανάγνωσης | 20-35 μ (υψηλή δύναμη 0~8m) |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
|---|---|
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |