| Ικανότητα προσώπου | 10000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 10000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 5 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Τύπος | Σύστημα ελέγχου προσπέλασης πορτών αναγνώρισης EFace με το API |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Αναγνώριση προσώπου/ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5 ιντσών |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Εξουσιοδότηση | Εξουσιοδότηση ενός ετών |
| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5,000 (20,000/50,000 προαιρετικό) |
| ΨΗΦΙΣΜΑ | HD 720P |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 50.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR 2MP hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| RAM/ROM | 256M ΟΔΓ 4G EMMC |
| επίδειξη | 4.3» χωρητική οθόνη αφής LCD |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD 720P |
|---|---|
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5,000 (προαιρετικά 50.000) |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| CPU | MT6765 (G36), 8 πυρήνων, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (Προαιρετικό 6 + 128) |
| Μέγεθος οθόνης | Σκληρή οθόνη υψηλής ευκρίνειας 5,0 ιντσών, ανάλυση (720*1280) HD |
| οθόνη αφής | Χωρητική οθόνη, γυαλί Corning τέταρτης γενιάς, έλεγχος αφής 5 σημείων |
| Εικονοστοιχείο | Εμπρός 500WFF, Πίσω 1300WAF |
| Ικανότητα προσώπου | 10000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 10000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 5 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 500000 |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 4,3 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 300000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 2,8 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |