| Οθόνη | 5-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Τύπος | Χρονική συμμετοχή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Χωρητικότητα εγγραφής | 500.000 |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας |
| Ικανότητα προσώπου | 5000 (50000 προαιρετικά) |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10000 (50000 προαιρετικά) |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Ικανότητα καρτών | 5,000 (προαιρετικός) |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής 5 οθόνη αφής ίντσας TFT |
| Γλώσσα | Αγγλικά και cOem υποστήριξης |
| Μοντέλο | HF2 |
|---|---|
| OS | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6GHz 12nm |
| ΕΜΒΟΛΟ | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Όνομα προϊόντος | HF6 φορητή συσκευή Android Facial Time Attendance Device |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (Προαιρετικό 6 + 128) |
| Μέγεθος οθόνης | Σκληρή οθόνη υψηλής ευκρίνειας 5,0 ιντσών, ανάλυση (720*1280) HD |
| Τύπος κάρτας SIM | Διπλές κάρτες Nano SIM (συμβατές με όλα τα δίκτυα 4G) |
| Λειτουργία δικτύου | GSM, CDMA, WCDMA, EVDO, TD-SCDMA, TDD/FDD-LTE |
| Ικανότητα προσώπου | 1K |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5k |
| Ικανότητα αρχείων | 300K |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα ταυτότητας, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
| Γλώσσα | Κινέζικα/αγγλικά/ισπανικά/Ινδονήσιος/Ταϊλανδός/Αραβικά |
| Σύστημα λειτουργίας | Linux |
|---|---|
| Επίδειξη | 4,3-ίντσα οθόνη υψηλός-Defination ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
| Ψήφισμα | 800X480 |
| Ταχύτητα αναγνώρισης προσώπου | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα χρηστών | 10.000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3- 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/ΗΜΕΡΑ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ύφος προσδιορισμού | Δακτυλικό αποτύπωμα, πρόσωπο, κάρτα ταυτότητας, ΚΑΡΦΊΤΣΑ |
|---|---|
| Οθόνη | οθόνη χρώματος 2,8-ίντσας TFT |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦1.0s |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 5.000 |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 50000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |