| Λειτουργία αναγνώρισης | Πρόσωπο/κωδικός πρόσβασης και συνδυασμός |
|---|---|
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής |
| OS | Σύστημα Linux |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Χωρητικότητα εγγραφής | 500.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 5.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χρώμα LCD 2,8 ίντσας TFT |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα Specical | IP65/67 αδιάβροχος |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, οδηγός USB |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Τάση/ρεύμα | 12V 1A-5A |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 2,8 ίντσας TFT |
|---|---|
| Λογισμικό | ελεύθερος |
| Ικανότητα προσώπου | 1000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 5000 |
| Ικανότητα καρτών | 5000 |
| Τύπος | Βιομετρική μηχανή χρονικής συμμετοχής με τον αναγνώστη καρτών |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση | Αναγνώριση προσώπου/ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP, USB, WIFI |
| Εξουσιοδότηση | Εξουσιοδότηση ενός ετών |
| Πρότυπο όνομα | Ακολουθώντας σύστημα γύρου φρουράς ΠΣΤ αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP-67 |
| RFID Frenquency | NFC κολλά 13,56 MHZ |
| Επικοινωνία | 2G, 4G, WIFI, πραγματικός χρόνος φορτώστε |
| Ψήφισμα | 480*800 |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR εικονοκυττάρου της SONY 200W hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| επίδειξη | 8» χωρητική οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ LCD |
| Ύφος προσδιορισμού | Του προσώπου συνδυασμός αναγνώρισης, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ ορατού φωτός, ID/IC |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, οδηγός USB |
|---|---|
| επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας TFT |
| Τάση/ρεύμα | 12V 1A |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 10,000 |
| Ύφος προσδιορισμού | Συνδυασμός προσώπου, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, RFID |
|---|---|
| Οθόνη | 4,3-ίντσα ηλεκτρονική χωρητική οθόνη αφής |
| Ψήφισμα | 800*480P |
| Αναγνώριση | Αναγνωρίσεις ονόματος και αριθμού υπαλλήλων |
| Κάμερα | 100W υπέρυθρη κάμερα 200W ζωηρόχρωμη κάμερα εικονοκυττάρου HD |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.5m2.5m |