| Ξεκλείδωμα της μεθόδου | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, app, κλειδί |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| APP | Tuya Wifi |
| Μπαταρία | 5000mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Μέγεθος σωμάτων κλειδαριών | 24*240mm |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP/Password/Fingerprint/Key/Card |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων | Χωρητικός αισθητήρας |
| Tuya App | IOS υποστήριξης και αρρενωπό σύστημα |
| Ξεκλείδωμα της μεθόδου | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κωδικός πρόσβασης, κάρτα, app, κλειδί |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| APP | Tuya Wifi |
| Μπαταρία | 5000mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου |
| Μέγεθος σωμάτων κλειδαριών | 24*240mm |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο | Κινητό APP +Fingerprint + κωδικός πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 |
| Tuya App | iphone υποστήριξης και αρρενωπό τηλέφωνο |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 50000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |