| επίδειξη | χωρητική LCD οθόνη αφής 5 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα RFID, κωδικός πρόσβασης |
| Ψήφισμα | 1280*720 |
| Κάμερα | ζωηρόχρωμη WDR+2M 2M υπέρυθρη κάμερα εικονοκυττάρου |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Ethernet (γραμμή εδάφους), USB |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Αποθήκευση στοιχείων | Σύννεφο, τοπικά στη μηχανή ή το PC |
|---|---|
| Σύστημα | Linux |
| Ικανότητα προσώπου | 50.000 |
| Ικανότητα κούτσουρων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5» οθόνη αφής HD |
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 10,0000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη χρώματος 5 ίντσας |
| Επικοινωνία | TCP/IP/WI-Fi/Wiegand εισόδου-εξόδου |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Ψήφισμα | 800*480 |
|---|---|
| Σύστημα | Linux |
| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής 4,3 ίντσας LCD |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Συναλλαγές | 500.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Κάμερα | Διπλές κάμερες 2M χρώμα εικονοκυττάρου HD υπέρυθρη κάμερα 2M |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD |