| Ικανότητα χρηστών | 10.000 |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου | 10.000 |
| Ικανότητα καρτών | 10.000 |
| Συναλλαγές | 1.000.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | χωρητική οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 50.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Όνομα προϊόντων | Θερμικός του προσώπου έλεγχος προσπέλασης |
|---|---|
| επίδειξη | οθόνη αφής 8 ίντσας HD |
| Τρόπος προσδιορισμού | Πρόσωπο, κωδικός πρόσβασης, κάρτα RFID |
| Γλώσσα | Αγγλικά/ισπανικά/ταϊλανδικά/ισπανικά/ιταλικά/τουρκικά/αραβικά και ούτω καθεξής |
| σύστημα δικτύων | TCP/IP, τοπικό LAN C/S, WIFI |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Επίδειξη | 4,3-ίντσα χωρητική οθόνη αφής LCD |
|---|---|
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | λιγότερο από 0.2s |
| λειτουργία επαλήθευσης | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Οθόνη | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8-ίντσας HD |
|---|---|
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 50.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 5.000 |
|---|---|
| Συναλλαγές | 500.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 10.000 |
| Κάμερα | Διπλές κάμερες 2M χρώμα εικονοκυττάρου HD υπέρυθρη κάμερα 2M |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 5-ίντσας HD |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 8 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID/ (προαιρετικός) |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Ικανότητα χρηστών | 50.000 |
|---|---|
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Μέγεθος επίδειξης | Οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 4,3 ίντσας |
| Υποστήριξη καρτών | IC/ID |
| Αναγνώριση DistanceDistance | 0.52.5m |
| Επίδειξη | 5 οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 20000 |
| Ικανότητα αρχείων | 1000,000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |