| Επίδειξη | Οθόνη αφής επίδειξης 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Face/RFID κάρτα/ικανότητα κωδικού πρόσβασης | Πρότυπα 5000, προαιρετικά 50000 |
| Ικανότητα αρχείων | 500.000 |
| Επικοινωνία | USB, RS485, TCP/IP, u-δίσκος, WFII (προαιρετικό) |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, οδηγός USB |
|---|---|
| επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας TFT |
| Τάση/ρεύμα | 12V 1A |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών | 10,000 |
| Οθόνη | 4,3-ίντσα οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 272*480 |
| Τρόπος προσδιορισμού | 1: Ν, 1:1 |
| Ταχύτητα προσδιορισμού | ≦0.2s |
| Πρόσωπο/ικανότητα ταυτότητας | 5.000 |
| Ικανότητα προσώπου | 10000 |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών | 1000000 |
| Ικανότητα κωδικού πρόσβασης | 10000 |
| Μέγεθος επίδειξης | οθόνη LCD χρώματος 5 ίντσας HD TFT |
| Πρόσβαση Contr | Παραγωγή ηλεκτρονόμων κλειδαριών/παραγωγή συναγερμών/κουμπί εξόδων/αισθητήρας πορτών |
| ΚΜΕ | ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ φλοιός-A7 διπλός-πυρήνων 1.2G |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Κάμερα | Κάμερα χρώματος WDR εικονοκυττάρου της SONY 200W hd, υπέρυθρη κάμερα 200W |
| επίδειξη | 8» χωρητική οθόνη αφής ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ LCD |
| Ύφος προσδιορισμού | Του προσώπου συνδυασμός αναγνώρισης, ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, προσώπου & ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ ορατού φωτός, ID/IC |
| Ύφος προσδιορισμού | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, ταυτότητα, κωδικός πρόσβασης, φοίνικας |
|---|---|
| Επικοινωνία | USB, TCP/IP, RS485, WIFI (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ) |
| Ικανότητα προσώπου | 1.000 |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων/καρτών/καρφιτσών | 3.000 |
| Ικανότητα αρχείων | 100.000 |
| Όνομα προϊόντων | Έλεγχος προσπέλασης ανίχνευσης προσώπου |
|---|---|
| Επίδειξη | Οθόνη 10,1 ίντσας |
| Τρόπος επικοινωνίας | TCP/IP, WIFI, USB |
| Λειτουργικό σύστημα | Linux 3,1 |
| Τρόπος επαλήθευσης | πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, rfid κάρτα, καρφίτσα. |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα Specical | IP65/67 αδιάβροχος |
|---|---|
| Επικοινωνία | TCP/IP, Wifi, οδηγός USB |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 5 ίντσας HD |
| Ελέγξτε τον τρόπο | Πρόσωπο, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Τάση/ρεύμα | 12V 1A-5A |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 4,3 ίντσας |
|---|---|
| Κάμερα | Διπλή υπέρυθρη κάμερα, διπλή κάμερα HD |
| Ικανότητα προσώπου | 1500 |
| Δακτυλικό αποτύπωμα/κάρτα/κωδικός πρόσβασης | 5000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP/Drive μανδρών USB |
| Επίδειξη | 2,8 ίντσα TFT LCD |
|---|---|
| Ελέγξτε τον τρόπο | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα, κωδικός πρόσβασης |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 3000 |
| Ικανότητα αρχείων | 200.000 |
| Επικοινωνία | TCP/IP, Ethernet (γραμμή εδάφους), USB |