| Τύπος χρονικών καρτών | Εβδομαδιαίος |
|---|---|
| Εφεδρική μπαταρία | Προαιρετικός |
| Χρονική ακρίβεια | ±3s την εβδομάδα |
| Γλώσσες | Το ιταλικό/ισπανικό/αγγλικό /Korean/Τούρκος/ιαπωνικά/κ.λπ. |
| Επίδειξη LCD | ΝΑΙ |
| Εφεδρική μπαταρία | Προαιρετικός |
|---|---|
| Χρονική ακρίβεια | ±3s την εβδομάδα |
| Επίδειξη LCD | ΝΑΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας λειτουργίας | 0~40℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 40%~80% |
| Ακρίβεια ρολογιών | Μηνιαίο Accurancy ±15 SEC |
|---|---|
| Εφεδρική μπαταρία | Προαιρετικός |
| Σύστημα εκτύπωσης | Dot-matrix σφραγίδα |
| Επίδειξη LCD | ΝΑΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας λειτουργίας | -5℃~+45℃ |
| D.S.T | Ναι |
|---|---|
| WIFI | Προαιρετικός |
| Μέγεθος | 175mm W Χ 140mm Δ Χ 180mm Χ |
| Μυρμηκικό άλας τυπωμένων υλών | εκτύπωση 5 γραμμών με μια είσοδο εγγράφων |
| Πρότυπος αριθμός | AP50 |
| D.S.T | Υποστήριξη |
|---|---|
| WiFi | Προαιρετικός |
| Μέγεθος | 175mm W Χ 140mm Δ Χ 180mm Χ |
| Μυρμηκικό άλας τυπωμένων υλών | εκτύπωση 5 γραμμών με μια είσοδο εγγράφων |
| Όνομα προϊόντων | Ψηφιακό χρονικό όργανο καταγραφής |
| D.S.T | ναι |
|---|---|
| WIFI | προαιρετικός |
| Μέγεθος | 175mm W Χ 140mm Δ Χ 180mm Χ |
| Μυρμηκικό άλας τυπωμένων υλών | εκτύπωση 5 γραμμών με μια είσοδο εγγράφων |
| Πρότυπος αριθμός | AP50 |